Haberler  >   Genel Haberler  >  Demir Grup Takımımıza Moral Yemeği Düzenlendi
Demir Grup Tarafından Takımımıza Moral Yemeği Düzenlendi
Tarih: 17/11/2017 / Saat: 23:01 / sivasspor.org.tr
Demir Grup Tarafından Takımımıza Moral Yemeği Düzenlendi

Süper Lig´in 12. haftasında deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Demir Grup Sivasspor´umuz için isim sponsorumuz Demir Grup tarafından Kalamış´ta bir moral yemeği düzenledi.

Organizasyona Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Teknik Direktörümüz Samet Aybaba, teknik heyetimiz, futbolcularımız, kulüp çalışanlarımız ve diğer davetliler katıldı.

Programda konuşan Başkanımız Otyakmaz, deplasmanda zorlu bir karşılaşmaya çıkacağımızı belirterek, "Serimizi devam ettirmek için önemli bir karşılaşma. Fenerbahçe de bu karşılaşmayı bir çıkış maçı olarak görüyor. Bütün güçleriyle, seyircinin desteğiyle de saldıracaklar. İnşallah onların bu stresinden faydalanırız. Tabii Şükrü Saracoğlu'nda 3 puan almak kolay değil ancak puanımızı alıp gitmeyi düşünüyoruz." şeklinde konuştu.

Bu sene daha güçlü bir Demir Grup Sivasspor izleteceğimizi söyleyen Otyakmaz, "Hem geçen sene düştüğümüz zaman edindiğimiz tecrübeler hem de yeni bir sponsorla sezona başladık. Biraz eksikler oldu ama son zamanlarda yapılan transferlerle ciddi bir takım haline geldik. Yeni sezonda hedefimiz ilk 10'un içinde yer almak. Tabii bu ilk 10'dan kastımız 4 veya 5 olabilir. Ülkemizi de Avrupa'da temsil etmek istiyoruz. Bu zor tabii yabancı sayısının artmasıyla takımlarımız çok kaliteli hal aldı." diye konuştu.

Yabancı sınırı tartışmaları hakkında da konuşan Otyakmaz, "Uzun süreli sözleşmesi olan yabancı oyuncularımız var. Birden yabancı sayısının düşmesi bizim için olumsuz olacaktır. Ama Cumhurbaşkanımızın açıklaması çok yerinde oldu. En azında 2019'a kadar biraz nefes alacağız. Yabancı sayısından ziyade altyapıya önem verilmesi gerekiyor. Biz de bu sene altyapı hamlesi başlattık. Orta Anadolu'da bu konuda bir cazibe merkezi olmak istiyoruz. Eğer biz üzerimize düşeni yaparsak ilerleyen yıllarda yabancı sayısı da düşecektir." dedi.

Teknik DirektörümüzSamet Aybaba, Fenerbahçe'de cezalı ve sakat oyuncuların olmasına rağmen işimizin kolay olmadığına dikkat çekerek, şöyle konuştu:

"Her biri kıymetli çok değerli oyuncuları var. Sakatları ve cezalıları var ama bunun dışında da yetenekli oyunculara sahipler. Biraz skorlara bağlı sorunlu gözüküyorlarsa da ben bu maçta daha fazla direnç göstereceklerini düşünüyorum. Biz de oyuncularımızı bu yönde motive ettik. 4-5 haftadır iyi gidiyoruz. Futbolcularımız hem iştahlılar hem de istiyorlar. İsteyince de ortaya böyle başarılı sonuçlar çıkıyor. Rakibimizle ciddi bir maç oynayacağız. Sahaya kendi futbolumu yansıtırsak buradan puan alıp döneriz diye düşünüyorum."

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir ise Demir Grup olarak spora her zaman yatırım yaptıklarını belirterek, "Biz firma olarak, spora destek olan bir takımız. Demir İnşaat Büyükçekmece'ye de 3 senedir sponsoruz ve takım Avrupa'da çok iyi gidiyor. Her zaman spora destek olacağız." diye konuştu.

Süper Lig'in 12. haftasında Demir Grup Sivasspor'umuzun deplasmanda çok önemli bir karşılaşmaya çıkacağını aktaran Demir, şöyle devam etti:

"Ben Sivasspor'a şans getirdiğimizi düşünüyorum. Pazar günü çok önemli bir maça çıkacağız. Fenerbahçe ile oynamak ve puan almak çok büyük bir başarı olur. Önemli olan Fenerbahçe seyircisi önünde oynayıp alkış almak, bu bizim için daha büyük başarı olur. Sivasspor ligde çok sıkıntı çıkarmayan, hakeme oynamayan bir takım. Başkanım, hocam ve ekibine güveniyorum."

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI
  • Demir Grup Tarafından Takımımıza Moral Yemeği Düzenlendi
  • Demir Grup Tarafından Takımımıza Moral Yemeği Düzenlendi
  • Demir Grup Tarafından Takımımıza Moral Yemeği Düzenlendi
  • Demir Grup Tarafından Takımımıza Moral Yemeği Düzenlendi
  • Demir Grup Tarafından Takımımıza Moral Yemeği Düzenlendi

Şefik Sünbüloğlu Hayatını Kaybetti
Şehrimiz iş dünyasının önemli isimlerinden değerli amcamız Şefik Sünbüloğlu´nun...
23/1/2019 - 11:33
Spor Kamuoyuna Duyuru
Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu´nun ikinci devresinin başlamasıyla ...
22/1/2019 - 16:04
Keleş: Mağlubiyetlerimizi Unutturacağız
Teknik Direktörümüz Hakan Keleş, "Son 2 mağlubiyetimizi unutturup seyircimiz desteği ...
22/1/2019 - 17:29
Alanya´da İlk 11´ler Belli Oldu
Aytemiz Alanyaspor ile Demir Grup Sivasspor´umuz arasında oynanacak mücadelede her ik...
20/1/2019 - 15:00
A. Alanyaspor 2-0 Demir Grup Sivasspor
Spor Toto Süper Lig´de Aytemiz Alanyaspor ile karşılaşan Demir Grup Sivasspor´umuz ra...
20/1/2019 - 17:57
Takımımız A. Alanyaspor Maçına Hazır
Demir Grup Sivasspor´umuz Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu´nun 18. h...
19/1/2019 - 13:00
Belek Kampı Sona Erdi
Sezonun ikinci devresine Antalya´da yoğun bir çalışma temposuyla hazırlanan Dem...
19/1/2019 - 17:12
A. Alanyaspor Maçımızı Mete Kalkavan Yönetecek
Spor Toto Süper Lig´de Aytemiz Alanyaspor ile Demir Grup Sivasspor´umuz a...
17/1/2019 - 11:40
Özdoğan Ailesi Takımımıza Kahvaltı Verdi
Demir Grup Sivasspor´umuz, Özdoğan ailesi ile kahvaltı programında bir araya ge...
13/1/2019 - 11:08
Beyaz Forma Sivasspor Store´da
Copyright © 2017 Sivasspor Resmi İnternet Sitesi - Sivasspor Club Official Website