Hedef 10 Bin Kombine Kart
Tarih: 11/08/2014 / Saat: 17:18 / sivasspor.org.tr
Hedef 10 Bin Kombine Kart

Kulüp Başkan Vekilimiz Erdal Sarılar, Passolig ile ilgili taraftarlarımıza çağrıda bulundu. Sarılar, "Beklentimiz 10 bin kart. Biz fiyatı onun için düşürdük. 3 bin satacağımıza, 7 bin, 10 bin satmak istiyoruz, bizim burada amacımız para değil seyirci. Seyircinin de talep etmesini bekliyoruz. Biz %100’e yakın indirim yaptık" dedi.

Başkan Vekilimiz Erdal Sarılar, kulüp tesislerimizde yaptığı açıklamada Passolig’in nasıl alınacağını ve detayları hakkında bilgi vererek hedefimizin 10 bin kombine kart satmak olduğunu söyledi.

Sarılar, 13 Ağustos Çarşamba günü Passolig’in satışının yapılacağını ifade etti. Sarılar Passolig’de %100’e yakın bir indirim yaptığımızı belirterek, "Kombine satışımıza biraz geçte olsa 13 Ağustos Çarşamba günü başlayacağız. Kombine fiyatlarını başkanımız Mecnun Otyakmaz açıklamıştı. Ben bilgilendirici bir şekilde açıklayacağım. Çünkü kulübümüze ve yönetici arkadaşlarımıza bununla ilgi çok soru geliyor. 3 bölgeyi birden kombine şeklinde açıyoruz. Kale arkası, maraton, VIP kırmızı koltuk dediğimiz bölümler. Bunların fiyatları maraton 150 lira, kale arkası 50 lira, VIP kırmızı koltuk 200 lira. Bunlar geçen sene 250, 100 VIP kırmızı koltuklarda 400 liraydı. Gördüğünüz gibi %100’e yakın bir indirim yaptık. Kulüp yönetim kurulu olarak yaptığımız toplantıda Passolig’den dolayı herhangi bir seyirci kaybına uğramama, tam aksine seyirci sayımızı artırmak üzere kombine fiyatlarını düşürdük" diye konuştu.

Passolig fiyatlarını açıklayan Sarılar, fiyatların ucuz olduğunu da belirterek, "Maraton 3414 adet, kale arkası 2228 adet, VIP kırmızı koltuk A blok 914 adet, VIP kırmızı koltuk B 974 toplan 7 bin 530 Kombine satışı Çarşamba günü başlayacak. Maraton 150 lira artı 10 lira hizmet bedeli. Bu hizmet bedeli Passolig tarafından alınıyor. Kale arkası 50 lira artı 10 lira hizmet bedeli, VIP kırmızı koltuk 200 lira artı 10 lira yine Passolig’e verilecek. Maratonun A, B ve C blokları satışa çıkıyor. D blok kalıyor. Kale arkasının da gar A ve B bölümü yaklaşık 2228 adet. VIP kırmızı koltuklarında A bölümü satışa çıkacak" dedi.

Passolig Kartı Nasıl Alınır?

Kartın nasıl çıkarılacağını detaylı bir şekilde aktaran Erdal Sarılar, "Passolig kartının mutlaka olması lazım. Kombine önemli değil. Passolig kartı olmayan hiçbir taraftar statlara giremeyecek. Türkiye’de tüm statlar için geçerlidir. Onun için Passolig kartının öncelikle çıkması lazım. Biz bunu şu şekilde yaptık Passolig de sorumlu arkadaşlarla, önce vatandaş gelip Passolig kartını çıkaracak. Bu kartı çıkarmak çok kolay, nüfus cüzdanı fotoğraflı ve vatandaşlık numarası olan, nüfus cüzdanı veya ehliyet olanın hemen Passolig kartı çıkarılacak. Bu kart 15 lira. Bunu çıkarttıktan sonra bizim tarafımıza geçecek o karta yükleme yapacağız. Bunun süresini ben sorduğumda Emre Bey 5 dakika dedi. 5 dakikada kombinesi, kartı hazır olup çıkarılacak. Bu işlemleri yapacağımız yer Passolig bürosu var stadımızın önünde. Hükümet meydanındaki yer uygun olmuyor. İnternet yok. Stadyumun önündeki yerden satılacak. Passolig’in ödemesi nakit ya da Bonus ve World olan kredi kartları banka ayırt etmiyoruz. Bu kartı olana 6 taksit şeklinde. Kale arkası bir kart alan adam ayda 10 lira ödeyecek. 6 ay ödeyecek, kombinesini alacak. 13 Ağustos Çarşamba günü Allah’ın izniyle başlıyoruz saat 09.00’da” ifadelerini kullandı.

20 Ağustos’ta internetten de satılacağını dile getiren Sarılar, internetten satışı gecikmeli geldiği için önermediklerini söyleyerek şunları dile getirdi, "7 gün boyunca bu maraton, kale arkası, VIP kırmızı koltukta eski kombineleri olan kombine kartlarıyla, kimlikleri ile başvurup 7 gün boyunca kesinlikle eski yerleri olan sahiplerine satılacak. 1 hafta bunları sattıktan sonra genel satışa geçeceğiz buda 20 Ağustos’ta. Genel satış dediğimiz yerleri satışa başlayacağız. 20 Ağustos’tan sonra bir daha incelik var. İnternetten de alabiliyor taraftar. İnternetten kart gelmesi biraz gecikmeli oluyor. O yüzden interneti biz önermiyoruz. 10 günü buluyor internetten gelmesi. Zaten 31’inde maçlarımız başlıyor. Gelmesi sorun olur" dedi.

Beklentimiz 10 Bin Kart

Hedefimizin 10 bin kombine kart satmak olduğunun altını çizen Erdal Sarılar, "Normal maç biletlerimizde kesinlikle fiyat indirmeyeceğiz. Geçen yılkı fiyatlarımız. 10 lira, 15 lira ve 5 lira en düşük. 3 büyük kulüple oynayacağımız maçlarda o maçın haftasındaki ödeme göre. Belki 30 lira olacak, 40 lira olacak ya da 50 lira olacak. Yani kombine kartı almanızı tavsiye ediyoruz. Beklentimiz 10 bin kart. Yani 10 bin kombine kartı Passolig’i satmak istiyoruz. Biz burada fiyatı onun için düşürdük. 3 bin satacağımıza, 7 bin, 10 bin satmak istiyoruz. Her sene 3 bin satıyorduk. 7 bin, 10 bin satarız hem seyircimiz gelir, bizim burada amacımız para değil seyirci. Seyircinin de talep etmesini bekliyoruz" diye konuştu.

Kombineler Ziraat Türkiye Kupası Maçlarında Geçerli Değil

Çıkarılacak olan Passolig kartlarının Türkiye kupası maçlarında geçerli olmayacağını dile getiren Sarılar, "Kombineler Ziraat Türkiye kupası maçlarında geçerli değil. Biliyorsunuz kanun, elektronik bilet Passolig’e geçmedi. Sadece PTT 1. Lig ve Süper Lig’de var" dedi.

Yeni Stat Teslim Edilirse Sistem Aynı Şekilde Olacak

Yeni stadyumun bitmesi durumunda Passolig sisteminin aynı şekilde devam edeceğini de sözlerine ekleyen Sarılar, "Yeni stadımız biliyorsunuz normal şartlarda Kasım’da veya Aralık’ta teslim oluyor. Ama müteahhit ile görüşmemizde, Gençlik Spor il müdürü ile görüşmemizde bunun zor olduğunu belirtiyorlar. Bizde öyle tahmin ediyoruz. Belki hızla ilerledi stadımızı bize teslim ettiler. Bu kombinelerin durumu ne olacak derlerse kesinlikle aynı fiyatlardan, aynı şekilde yeniden satış yapacağız. Ama görüşmelerimiz stadımızın 2. yarıya yetişmesi doğrultusunda değil. 20 Ağustos’tan sonra genel satışa geçiyoruz. Çok önemli bu. İnşallah bu kombinelerin biteceği düşüncesindeyim" dedi.

Stadyum önünde ki bürodan Passolig kart satışları hafta içi saat 10.00 ile 19.00 arası pazar günü ise 11.00 ile 17.00'de yapılacak.


Yardım Kampanyasına Destek
...
28/1/2020 - 17:12
Uğur Çiftçi 3. Kez Baba Oldu
Futbolcumuz Uğur Çiftçi, üçüncü kez baba olma mutluluğunu yaşadı....
28/1/2020 - 22:25
Süper Lig´de Rakibimiz Çaykur Rizespor
Süper Lig´in lideri Demir Grup Sivasspor´umuz, 19. hafta maçında bugün Ça...
27/1/2020 - 00:00
Sivas´ta Kadrolar Belli Oldu
Demir Grup Sivasspor´umuz ile Çaykur Rizespor arasında oynanacak mücadelede her iki t...
27/1/2020 - 19:00
Demir Grup Sivasspor 1-1 Çaykur Rizespor
Süper Lig´de Çaykur Rizespor ile karşılaşan Demir Grup Sivasspor´umuz rakibiyle 1-1 b...
27/1/2020 - 22:26
Rıza Çalımbay: Yenilgiyi Kabullenmedik
Rıza Çalımbay: "Maçı kazanmak için elimden gelen her şeyi yaptık. Hiçbir zaman yenilg...
27/1/2020 - 23:01
Hugo Vieira´nın Sözleşmesi Feshedildi
Profesyonel futbol A takımı sporcularımızdan Hugo Vieira´nın sözleşmesi karşılı...
25/1/2020 - 00:08
Rıza Çalımbay: Çok Üzgünüz
Rıza Çalımbay, "Deprem nerede olursa olsun gerçekten çok üzücü bir olay. Vefat edenle...
25/1/2020 - 11:36
Claudemir Demir Grup Sivasspor´da
Demir Grup Sivasspor´umuz, Brezilyalı futbolcu Claudemir´i renklerine bağladı....
25/1/2020 - 13:10
Kırmızı Forma Sivasspor Store´da

Beyaz Forma Sivasspor Store´da

Çubuklu Forma Sivasspor Store´da

Digitürk
Copyright © 2017 Sivasspor Resmi İnternet Sitesi - Sivasspor Club Official Website