Haberler  >   Genel Haberler  >  İsim Sponsorumuz Medicana Oldu
İsim Sponsorumuz Medicana Oldu
Tarih: 22/01/2015 / Saat: 15:28 / sivasspor.org.tr
İsim Sponsorumuz Medicana Oldu

Sivasspor´umuz ile Medicana Sağlık Grubu arasında isim sponsorluğu sözleşmesi imzalandı.

Kulüp tesislerimizde gerçekleşen imza törenine Başkanımız Mecnun Otyakmaz, İkinci Başkanımız Erdal Sarılar, Medicana Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bozkurt, Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü Ozan Yaşar, Hastane yetkilileri ve Medicana Sivasspor Yönetim Kurulu Üyelerimiz katıldı.

İmza töreni öncesinde açıklamalarda bulunan Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Sivasspor’un tarihinde ilk defa isminin önüne bir marka ile birliktelik yaşadığını söyledi. Otyakmaz “Sivasspor bir ilki gerçekleştiriyor. Tarihinde ilk defa isminin önüne bir marka ile birliktelik yaşıyor. Bu yüzden Medicana ailesine teşekkür ediyorum. Futbolun maalesef son dönemde yıldızının söndüğü bir ortamda bazı ulusal firmaların hatta dünya markası firmaların futboldan çıktığı bir ortamda Medicana ailesinin ve Sivasspor’un bu işbirliği çok manidar olduğunu düşünüyorum. İnşallah diğer kulüplerimize ve diğer firmalarımıza örnek olur diye ümit ediyorum. Bu yüzden bu hassasiyetlerinden dolayı Medicana Hastanelerine başta Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin Bozkurt olmak üzere bütün Medicana Hastanesi ailesine Sivasspor Kulüp Başkanı olarak şükranlarımı sunuyorum. Taraftarımıza bütün camiamıza ve Türk futbol ailesine hayırlı uğurlu olmasını düşünüyorum” dedi.

Medicana Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bozkurt ise Sivas’a geldiklerinde Sivasspor’a nasıl katkıda bulunacaklarını düşündüklerini ve isim sponsoru olarak Sivasspor’a katkıda bulunmak istediklerini ifade etti. Bozkurt “Medicana Sağlık Grubu uzun zamandır Sivas’ta yer arıyordu. Bu yıl nasip oldu ve geçtiğimiz ay içerisinde Sivas’ta Sivas halkına hizmet vermeye başladık. Sivas’ın ve bizim gözbebeğimiz Sivasspor’umuz var. Sivas’a geldiğimizde biz Sivasspor’a nasıl katkıda bulunuruz diye arkadaşlarımızla konuştuk. Sayın başkanımızla ve yönetim kurulu şile görüştük. Bizim teklifimizi kabul ettiler ve bizi sıcak karşıladılar. Bunun için teşekkür ediyorum sayın başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize. Bundan böyle Sivas için her geçen gün elimizden ne geliyorsa ne veriyorsak artarak katkımız devam edecek ve Sivasspor inşallah ligin ikinci yarısında da şansızlıklarını atlatarak daha iyi olacaktır. Gurur duyduğumuz Sivasspor olarak yoluna devam edecektir” diye konuştu.

Konuşmaların ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Medicana Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bozkurt sözleşmenin süresi ve detayları hakkında bilgi verdi. Bozkurt “Sivasspor’un sağlık hizmetlerinde zaten her zaman varız. Sivasspor’un inşallah bize ihtiyacı olmaz sakatlığı olmaz ama sağlıkta da biz buradayız. Futbolcularımızın Checkup kontrolleri, sezon açılışlarında zaten kontrolleri yaparız. Bu anlaşmanın süresi şimdilik 1,5 yıl. Rakam olarak bir şey söylemiyoruz biz zaten gönül bağı ile geliyoruz tabi ki bir rakam var ama Sivasspor’un ne zaman ihtiyacı olursa biz burada olacağız. O yüzden rakam konuşmak çok yerinde değil” ifadesini kullandı.

ÖRNEK TEŞKİL ETTİ

Medicana Hastanelerinin sponsorluğunun büyük firmalara örnek teşkil edeceğini ifade eden Kulüp Başkanımız Mecnun Otyakmaz “Özel İdare tarafından 108 dönümlük bir arazi Sayın Valimizin de desteği ile bize tahsis edilmiş durumda. Burada iki antrenman sahası, bir sosyal tesis, bir okul ve bir mescit yaptıracağız. Bizim yönetim kurulu üyemiz Erdoğan Bozatlı mescit ve okul işini babasının ismini verecek şekilde yapmayı kabul etti. Yine bir hemşerimiz ismini söylemiyim sahaların yapımı konusunu yönetim kuruluna taşıyacak ciddi bir şekilde. İnşallah ondan da olumlu bir sonuç alacağız. Diğerlerini de inşallah bizler kendi aramızda hallederiz. Örnek teşkil etti tabi Medicana Hastanelerinin Sivasspor’a sponsor olması. İnşallah bir kapıyı açmış olur bundan sonra hemşerilerimiz sponsor olma konusunda daha gayretli olurlar. Hastalarımıza acil şifa vereceğini biliyoruz Medicana Hastanesinin tek Sivasspor hastalığını tedavi etmemelerini rica ediyoruz kendilerinden” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Otyakmaz ve Bozkurt 1,5 yıllık sözleşmeye imza attı. 

Haber - Foto: İrfan Özşeker

HABERİN FOTOĞRAFLARI
  • İsim Sponsorumuz Medicana Oldu
  • İsim Sponsorumuz Medicana Oldu
  • İsim Sponsorumuz Medicana Oldu
  • İsim Sponsorumuz Medicana Oldu
  • İsim Sponsorumuz Medicana Oldu
  • İsim Sponsorumuz Medicana Oldu
  • İsim Sponsorumuz Medicana Oldu
  • İsim Sponsorumuz Medicana Oldu
  • İsim Sponsorumuz Medicana Oldu
  • İsim Sponsorumuz Medicana Oldu

Bolu Kampımız Sona Erdi
Yeni sezona Bolu´nun Gerede ilçesinde hazırlanan Demir Grup Sivasspor´umuz birinci et...
19/7/2019 - 13:22
Demir Grup Sivasspor 1-0 Y. Malatyaspor
Demir Grup Sivasspor´umuz ile Yeni Malatyaspor arasında oynanan ve ilk 45 dakik...
18/7/2019 - 14:53
Isaac Cofie Demir Grup Sivasspor´umuzda
Demir Grup Sivasspor´umuz, Ganalı futbolcu Isaac Cofie´yi renklerine bağladı....
17/7/2019 - 17:03
2019-2020 Sezonu Fikstürü Çekildi
2019 - 2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu´nun fikstür çekimi yapıldı....
17/7/2019 - 21:43
Hazırlık Maçında Rakibimiz Y. Malatyaspor
Demir Grup Sivasspor´umuz, hazırlık maçında Yeni Malatyaspor ile karşılaşacak....
16/7/2019 - 16:37
Hakan Arslan: Bu Oluşumdan Kuvvetli Çıkacağız
Hakan Arslan: "Yeni bir yapılanma içine girdik. Yeni bir oluşum var Demir Grup Sivass...
16/7/2019 - 19:52
15 Temmuz Şehitlerimize ve Gazilerimize Saygılarım
15 Temmuz Şehitlerimize ve Gazilerimize Saygılarımızla......
15/7/2019 - 00:04
Muammer: Neyim Var, Neyim Yok Buraya Vereceğim
Muammer Yıldırım, "Emeğimin karşılığını sahada vermek istiyorum. Bunu da sahada inşal...
13/7/2019 - 13:40
Yiğido´nun Bolu Günlüğü - 12 Temmuz Öğlen
Demir Grup Sivasspor´umuz, 2019-2020 sezonu öncesi kamp çalışmalarını bugün sabah ve ...
12/7/2019 - 12:42
Beyaz Forma Sivasspor Store´da
Copyright © 2017 Sivasspor Resmi İnternet Sitesi - Sivasspor Club Official Website