23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nız Kutlu Olsun

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu günü çocuklarımıza armağan ederek, gelecek nesillere ne kadar değer verdiğini ve onlara ne kadar güvendiğini ortaya koymuştur.

Ülkesini ve milletini seven, birliğin, sevginin, kardeşliğin temsilcileri olan sevgili gençler; sizler bu milletin umudu, aydınlık yarınlarımızın güvencesisiniz. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı günün bayram olarak çocuklara armağan edilmesi, sizlere verilen değerin ve duyulan güvenin en büyük göstergesidir. Çünkü bu güzel ülkeyi, yarınlarımız olan siz çocuklara emanet edeceğiz.

Evlatlarımız, ‘kısmi kapanma’ kararı sürecinde uyulması gereken usul ve esaslar doğrultusunda alınan tedbirlere hep birlikte uyarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu bu yıl da evlerinde yaşayacak.

Bu duygu ve düşüncelerle, geleceğin Türkiye’sini ve Demir Grup Sivasspor’unu emanet edeceğimiz çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz.

Mecnun Otyakmaz

Demir Grup Sivasspor Kulübü Başkanı

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.