Mecnun Otyakmaz: Hepimiz İçin Zor Bir Sezondu

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, ligin son hafta maçında Yukatel Kayserispor ile 1-1 berabere kaldığımız maçın ardından stadyum çıkışında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“Kayserispor ile yıllara dayanan bir dostluğumuz var ve birbirimizi şimdiye kadar hiç incitmedik. Bugünde güzel bir karşılaşma oldu. Ligin son haftası olmasına rağmen iki takımda gençlere fırsat vermekle birlikte maçı kazanmak için de gerekli mücadeleyi gösterdi. Dost ve kardeşçe bitti. Bu sezon için herkese geçmiş olsun. Bu sezon gerçekten inişli çıkışlı bir sezon oldu, bu bizim için de Türk futbolu için de öyleydi. Dünya Kupası ve sonrasında maalesef deprem yaşadık. Zaten BAY geçtiğimiz haftalar vardı. İki depremzede takımımızın vesilesiyle lige ara verildi. Dolayısıyla inişli çıkışlı bir sezon oldu. Hepimiz için zor sezondu, hepimize geçmiş olsun. Bundan sonra da dostluğumuz artarak devam edecek.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.