EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Futbol > Arouna Kone İle 1 Yıl Daha
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2020/08/SVAS9720-1024x576.jpg)
Demir Grup Sivasspor’umuz, Fildişi Sahilli golcü futbolcu Arouna Kone ile 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı.
Kulübümüz, sözleşmesi sona eren Kone ile yeniden anlaşmaya vardı. 36 yaşındaki futbolcu, yeni sezonda da Demir Grup Sivasspor forması giyecek. Arouna Kone geçen sezon kırmızı-beyazlı formamız altında 33 maça çıkmış, 7 gol atıp, 4 de asist yapmıştı.