4 Futbolcumuza Milli Davet

Demir Grup Sivasspor’umuzda 4 futbolcumuz ülkelerinin milli takımlarına davet edildi.

Kerem Atakan Kesgin, Ümit Milli takımımızın haziran ayında başlayacak 2023 UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme Müsabakaları öncesinde, 26 Mart Cuma günü Zagreb’te Hırvatistan ve 30 Mart Salı günü ise Alanya’da Sırbistan U21 Milli Takımları ile oynayacağı hazırlık maçlarının kadrosuna davet edildi.

Max Gradel, Fildişi Sahili’nin Afrika Uluslar Kupası Elemleri K Grubunda 26 Mart Cuma günü deplasmanda Nijer ve 30 Mart Salı günü ise sahasında Etiyopya ile oynayacağı maçların aday kadrosuna dahil edildi.

Samba Camara, Afrika Uluslar Kupası Elemleri A Grubunda Mali’nin 24 Mart Çarşamba günü deplasmanda Gine ve 28 Mart Pazar günü ise Çad ile sahasında oynayacağı maçların kadrosuna davet edildi.

Casimir Ninga, Çad’ın Avrupa Uluslar Kupası Elemeleri A Grubunda 24 Mart Çarşamba günü sahasında Namibya ve 28 Mart Pazar günü ise deplasmanda Mali ile oynayacağı maçın kadrosuna çağrıldı.

4 sporcumuza da milli takımlarında başarılar dileriz.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.