‘Adil Oyun’ Ödülü Demir Grup Sivasspor’umuzun

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Fair Play’in daha da yaygınlaşması ve farkındalık oluşması amacıyla organize edilen Fair Play / Adil Oyun Ödülleri Töreni, bu sezon ilk düzenlendi.

TFF Hasan Doğan Milli Takım Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde düzenlenen ödül törenine TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, takım kaptanımız Ziya Erdal ve diğer davetliler katıldı.

Demir Grup Sivasspor’umuz törende ‘Adil Oyun’ ödülünü aldı.

Mecnun Otyakmaz: Terörü Lanetliyoruz

Törende konuşan Başkanımız Sivas’a gelen herkese misafirperverlik yaptığımızı belirterek, “Demir Grup Sivasspor adına terörü lanetlediğimizi haykırmak istiyoruz. Milletimizin başı sağ olsun. Sivas, futbol adına güzel bir şehir. Sivas’a gelen herkese misafirperverlik gösteriyoruz. Bunun da takdir edilmesi bizi son derece mutlu etti.” diye konuştu.

Rıza Çalımbay: Futbolun İçindeki Herkesin Birbirine Saygı Duyması Gerekiyor

Ülke olarak dün kötü bir gün geçirdiğimizi ifade eden Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay ise, “Hepimizin başı sağ olsun. Kötü bir gündü. Federasyon başkanımızı kutluyorum. Bizler teknik direktörler olarak çok sıkıntılar yaşayarak işimizi yapıyoruz. Bazen iyi gidiyor. Bazen kötü giderken tepkiler alıyoruz. Futbolun içindeki herkesin birbirine saygı duyması gerekiyor. Bazen istemediğimiz şeyler oluyor ama iyi sonuçlandırmamız gerekiyor. Saygımızı yitirmememiz gerekiyor. Biz mütevazı bir takımız. 3 sene üst üste Avrupa’ya gittik. Lider olarak gurubu tamamladık. Bunun sonunu daha iyi getireceğiz. Biz Avrupa’da maçlarımızı mili maç oynuyor gibi oynuyoruz.” şeklinde konuştu.

Ziya Erdal: Ödül İçin Herkese Teşekkürler

Ödül için teşekkürlerini ileten kaptanımız Ziya Erdal şöyle konuştu:

“Dünkü olay ülkemizi yasa boğdu. Hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum, yaralılara Allah şifa versin. Ödül için herkese teşekkür ediyorum.”

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.