Adil Oyun Takım Ödülü Demir Grup Sivasspor’umuzun Oldu

Türkiye Futbol Federasyonu Fair Play ve Sosyal Sorumluluk Kurulu, sezonun ilk Fair Play/Adil Oyun Ödülleri’nin sahiplerini belirledi.

Futbolun vazgeçilmez değerlerinden olan Fair Play ruhunu yaygınlaştırmak ve Türk futboluna katkıda bulunmak amacıyla Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından Fair Play/Adil Oyun Ödülleri verilmesi kararlaştırılmış ve bu amaçla Prof. Dr. Tamer Yılmaz, Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, Prof. Dr. Fatma Ayanoğlu, Attila Gökçe, Ömer Üründül, Ali Erten, Banu Yelkovan ve Berrin Altınöz gibi değerli isimlerden oluşan Fair Play ve Sosyal Sorumluluk Kurulu oluşturulmuştu.

Spor Toto Süper Lig’de oynanmış olan 8 haftada belirlenmiş kriterlerde ön plana çıkması, rakip oyuncular ve hakemlere karşı diyalog, iletişim vb. konularda pozitif tablo sergilemeleri nedeniyle Avrupa’da da ülkemizi temsil eden Demir Grup Sivasspor’umuz Adil Oyun Takım Ödülü’ne layık görüldü.

Adil Oyun Takım Ödülü’nü kulübümüze layık gören kurula teşekkür ederiz.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.