EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Futbol A Takım > Ankaragücü Maçını Bahattin Şimşek Yönetecek
Ankaragücü Maçını Bahattin Şimşek Yönetecek
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2021/12/SVAS3521-1024x904.jpg)
Demir Grup Sivasspor’umuz ile Ankaragücü arasında oynanacak mücadelede hakem Bahattin Şimşek görev yapacak.
Ziraat Türkiye Kupası 5. tur maçlarında görev alacak hakemler açıklandı. Buna göre; Demir Grup Sivasspor’umuz ile Ankaragücü arasında 30 Aralık Perşembe günü saat 17.00’de Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda oynanacak mücadelede hakem Bahattin Şimşek görev yapacak.
Şimşek’in yardımcılıklarını ise; Cevdet Kömürcüoğlu (1. Yardımcı Hakem), Murat Altan (2. Yardımcı Hakem) ve Reşat Onur Coşkunses (Dördüncü Hakem) yapacak.