Ankaragücü Maçının Hazırlıkları Devam Ediyor
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2020/09/SVAS5609-1024x892.jpg)
Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün yaptığı antrenmanla Ankaragücü maçının hazırlıklarına devam etti.
Demir Grup Sivasspor’umuz, Süper Lig 2020-2021 sezonunun 3’üncü haftasında sahamızda oynayacağı Ankaragücü maçının hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde kulüp tesislerimizde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü.
Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, 3 grup halinde top kapma, pas ve pres çalışmasıyla devam etti. Ardından çok pas çalışması yapan ekibimiz, son bölümde ise tam saha çift kale maç yaptı.
Kırmızı-beyazlı ekibimiz yarın yapacağı antrenmanla mücadelenin hazırlıklarına devam edecek.
Demir Grup Sivasspor’umuz ile Ankaragücü 27 Eylül Pazar günü saat 16.00’da Yeni 4 Eylül Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek. Mücadelede hakem Arda Kardeşler görev yapacak.