EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Fotoğraf Galeri > Atakaş Hatayspor Maçını Arda Kardeşler Yönetecek
Atakaş Hatayspor Maçını Arda Kardeşler Yönetecek
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2021/11/SVAS1119-1024x716.jpg)
Demir Grup Sivasspor’umuz ile Atakaş Hatayspor arasında oynanacak mücadelede hakem Arda Kardeşler görev yapacak.
Spor Toto Süper Lig’de 14. hafta maçlarında görev alacak hakemler açıklandı. Buna göre; Demir Grup Sivasspor’umuz ile Atakaş Hatayspor arasında 28 Kasım Pazar günü saat 16.00’da Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda oynanacak mücadelede hakem Arda Kardeşler görev yapacak.
Kardeşler’in yardımcılıklarını ise; Ali Saygın Ögel (1. Yardımcı Hakem), Gökhan Barcın (2. Yardımcı Hakem) ve Kutluhan Bilgiç (Dördüncü Hakem) yapacak.