Bahçeşehir Koleji, Yeni 4 Eylül Stadyumu’na İsim Sponsoru Oldu

Bahçeşehir Koleji, takımımıza ev sahipliği yapan Yeni 4 Eylül Stadyumu’na isim sponsoru oldu. Stadyum, Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu adında takımımıza ev sahipliği yapacak.

Kulüp Başkanımız Mecnun Otyakmaz ve Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Üyesi Ali Arslan arasında imzalanan 1 yıllık anlaşmaya göre, stadyum bu sezon ‘Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu’ adını taşıyacak.

Bahçeşehir Üniversitesi Mütevvelli Heyeti ve Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Üyesi Ali Arslan, törende yaptığı konuşmada, Bahçeşehir Koleji olarak her zaman, spor ve sanatı eğitimin ayrılmaz parçaları olarak gördüklerini belirterek, “Eğitim öğretim hizmeti verdiğimiz 134 kampüsümüzün bulunduğu 63 ayrı ilde, öğrencilerimizin sporu sevmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Daha önce de bu bağlamda iş birliği yaptığımız Demir Grup Sivasspor ile bu sene yollarımız tekrar kesişti. Sivasspor’u çok seviyoruz. Sivasspor camiası centilmenliği ile Türkiye’nin ilgisini çeken ve herkesin maçlarını ilgiyle takip ettiği bir kulüp. Yeni sezonda, Sivas Yeni 4 Eylül Stadyumu, Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu olacak. Perşembe günü Avrupa maçında bu isimle bir üst tura çıkacak ve başarılı olacak. Sponsorluğumuz her iki kuruma da hayırlı, uğurlu olsun.” diye konuştu.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, ise Bahçeşehir Eğitim Kurumları’nın Türkiye’nin çok önemli eğitim kurumlarından bir tanesi olduğunu belirterek, “Kendileri de sosyal sorumluluk projeleri gereği hem futbola, hem spor ve sanata büyük önem veren bir kurum. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Sponsorluklarından bir tanesini de stadyumumuz için kullanmayı tercih ettiler, bundan dolayı teşekkür ederiz. Bu birliktelik çok güzel, önemli başarıların adının konacağı yer olur burası. Euro Cup’ta ülkemizi temsil edecek Bahçeşehir Koleji’nin sponsor olduğu takıma ayrıca başarılar diliyorum. Hayırlı, uğurlu olsun.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından iki taraf arasında stadyum sponsorluğu imza altına alındı.

İmza töreninde Başkan Yardımcımız Mehmet Oflaz, As Başkanımız Faruk Taşseten de hazır bulundu.

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.