Başkanımız Mecnun Otyakmaz’dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

15 Temmuz 2016 tarihinde, hain terör örgütü FETÖ tarafından milletimizin iradesi hiçe sayılarak, darbe girişiminde bulunulmuş, vatansever milletimizin ve güvenlik güçlerimizin gösterdiği onurlu ve kararlı duruşla, hainler kısa bir sürede yenilgiye uğratılmıştı. Gözlerini kırpmadan milletin üzerine ateş edenlere karşı elde ettiğimiz zaferin 4. yıl dönümündeyiz.

Devletimize ve bayrağımıza olan bağlılığımızı tüm dünyaya haykıran aziz milletimiz şunu bir kez daha göstermiştir ki; ülkemizin bekasına, huzuruna ve birliğine kast eden tüm hain odakların karşısında her daim dimdik duracağız.

15 Temmuz gecesi ve sonrasında Yiğit Sivaslılar da, haftalarca kent meydanında demokrasi nöbetiyle; vatanına, milletine ve bayrağına kararlı bir şekilde sahip çıkmış, millet olmanın ne demek olduğunu tüm hainlere göstermiştir.

Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı yapılan bu alçak girişimler hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. 15 Temmuz gecesi gösterdikleri kahramanlıkla adlarını tarihe yazdıran tüm şehitlerimizi rahmetle, canlarını ortaya koyan şanlı gazilerimizi minnetle anıyoruz. 15 Temmuz destanımız kutlu olsun.

Allah, ülkemizin ve milletimizin birlik ve bütünlüğünü her zaman daim kılsın.

Mecnun Otyakmaz
Demir Grup Sivasspor Yönetim Kurulu Başkanı

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.