EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Bilardo > Bilardo Takımımız İl Birincisi Oldu
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2020/06/bilardo-takımımız-il-birincisi-oldu.jpeg)
Sivasspor Bilardo Takımı 3 Band ve Amerikan Bilardoda il birincisi oldu.
Kulübümüz bünyesinde faaliyet gösteren bilardo takımımız 19-20 Ocak tarihleri arasında Sivas’ta düzenlenen 3 Band Sivas Şampiyonası’nda 4 derece birden elde etti. Bünyamin Altun il birincisi olurken, Bülent Delibaş il ikincisi, Selahattin Bektaş il üçüncüsü ve Özgür Kurt ise il dördüncüsü oldu.
26-27 Ocak’ta ilimizde düzenlenen Amerikan Bilardo da ise Yunus Coşkun il birincisi olmayı başardı.
Takımımız 19 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında Antalya’nın Manavgat ilçesinde düzenlenecek Büyükler 3 band ve Amerikan Bilardo da şehrimizi temsil edecek.