Bülent Albayrak ve Max Gradel Basın Toplantısı Düzenledi

Yardımcı Antrenörümüz Bülent Albayrak, yarın Maccabi Tel-Aviv ile oynayacağımız Avrupa Ligi maçı öncesinde futbolcumuz Max Gradel ile birlikte maçın oynanacağı Bloomfield Stadyumu’nda basın toplantısı düzenledi.

UEFA Avrupa Ligi I Grubu 6’ncı hafta maçında Maccabi Tel-Aviv ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuzda Yardımcı Antrenörümüz Bülent Albayrak ve sporcumuz Max Gradel maç öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Bülent Albayrak: Bu Takıma Yürekten İnanıyorum ve Güveniyorum

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde temsilcimiz Başakşehir ile PSG arasında oynanan maçta ırkçılık skandalı ile ilgili düşüncelerini paylaşan Albayrak, “Başakşehir antrenörü Pierre Webo’nun yaşadığı ırkçı saldırıyı lanetliyorum. Kırmızı kartı çok çabuk şekilde kaldıran UEFA yetkililerini de kutluyorum. Bizler bu tip, insanlık dışı ırkçı saldırılara karşı hep birlikte ortak davranış sergilediğimiz zaman kazanan bizler olacağız.” dedi.

Maccabi Tel-Aviv maçının takımımız için son derece önemli olduğunun altını çizen Albayrak, “Maccabi Tel-Aviv takımı bizden 2 puan daha önde. Bu müsabakayı kazanmak zorundayız. Bunun bilincindeyiz. Bu maç bizim için final maçı. Gruptan çıktığımız taktirde bu tarihi bir başarı olacak külümüz adına. Biz bu başarıyı gerçekleştirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Buraya gelirken tüm takım olarak gelmek isterdik ama çok eksik bir kadro ile buradayız. Dünya koronavirüs nedeniyle çok zor zor bir dönemden geçiyor. 14 kişilik kadromuzla geldik buraya. Bu takıma yürekten inanıyorum ve güveniyorum. Bu maçı kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Yüreğimizi ortaya koyarak buradan istediğimiz skoru almak için her türlü çabayı göstereceğiz .” ifadelerini kullandı.

Max Gradel: Elimizden Gelen Her şeyi Yapacağız

Maçın önemine vurgu yapan Max Gradel ise, “Grubun son maçı. Bu maçı kazanırsak, gruptan çıkacağız. Bu yüzden elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bütün mücadelemizi, her şeyimizi sahaya yansıtacağız.” şeklinde konuştu.

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.