Bülent Uygun: 41 Kere Maşallah

Bülent Uygun, “Bugün itibariyle 41 puan almış olmak güzel. En azından altlardan uzaklaşmış olduk. Kalan maçlarda aynı keyif, istek ve arzuyla yolumuza devam edip önümüzdeki yılın planlamasını en güzel şekilde yapacağız inşallah.” dedi.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, Vavacars Fatih Karagümrük maçının ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Ligde topladığımız puanlarla iyi bir yere geldik. Ligin en az bütçeli, yaş ortalaması en yüksek olan takımı olmamıza rağmen kaliteleriyle, klaslarıyla, mücadeleleriyle ve taraftarımızın desteğiyle bugün itibarıyla 41 kere maşallah. Eski günlerdeki gibi 20-30 bin taraftara oynamak istiyoruz. Taraftarımızla güzel günlere koşalım istiyoruz. Bugün itibariyle 41 puan almış olmak güzel. En azından altlardan uzaklaşmış olduk. Kalan maçlarda aynı keyif, istek ve arzuyla yolumuza devam edip önümüzdeki yılın planlamasını en güzel şekilde yapacağız inşallah.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.