Bülent Uygun: Başka Sivas Yok

Bülent Uygun, “Başka Sivas yok. Herkesin bir aşkı var ama Sivas’ın aşkı Sivasspor. Şimdi destek zamanı, herkesi destek olmaya çağırıyorum” dedi.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, bugün gerçekleştirdiğimiz antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Taraftarlarımızın antrenmanı ziyaret ettiğini aktaran Uygun, “İnsanlar öncelikle birbirlerini sevmeli. Ülkemizde de birbirimize sevgi ve saygıyla yaklaşmalıyız. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde hepimizin çok sevdikleri var. Bunlardan biri de nüfus kağıdımızda yazan şehrimizin takımı” dedi.

Kentteki belediye başkan adaylarının Sivasspor’umuza destek olduğunu aktaran Bülent Uygun, şunları kaydetti:

“Belediye başkan adaylarımızın hepsine teşekkür ediyordum. Hepsine güzel bir seçim diliyorum. Kazanan Sivas, Sivas halkı ve Sivasspor olsun. Kombine desteği veren adaylarımıza da teşekkür ediyorum. Benim hedefim, hediye aldıkları kombine biletleri çoğaltarak 12 bin kombineyi satmak. Başka Sivas yok. Herkesin bir aşkı var ama Sivas’ın aşkı Sivasspor. Şimdi destek zamanı, herkesi destek olmaya çağırıyorum.”

Uygun, Erzincan’da maden ocağı sahasındaki toprak kaymasının üzüntüsünü de yaşadıklarını belirterek, “İnşallah bir an önce kayıplarımız bulunur, kurtarılırlar diye dua ediyoruz.” ifadesini kulandı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.