Bülent Uygun: Futbolcu Kardeşlerimizi Tebrik Ediyorum

Bülent Uygun, “Futbolcu kardeşlerimi tebrik ediyorum. Verdiğim görevi güzel şekilde başardılar.” dedi.

EMS Yapı Sivasspor’umuz, Trendyol Süper Lig 2023-2024 Sezonu’nun 16. hafta maçında Galatasaray’ı konuk etti. Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, 1-1 sona eren maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Rakibimizi tebrik etmek lazım, iyi bir rakibimiz olduğunu biliyorduk. Oyun sistemimizi ilk defa değiştirerek maça çıktık. Pozisyonlar bulduk rakibimiz de buldu. Sonuçta berabere kaldık. Futbolcu kardeşlerimi tebrik ediyorum verdiğim görevi güzel şekilde başardılar. Bugün farklı bir olay oldu. Takımdan ayrılmak isteyenler oldu. Maçtan önce gelip söylediler bunu. Çok zor ve sıkıntılı bir süreci geçirmiş olduk.” dedi.

Bir basın mensubunun “Takımdan kimler ayrıldı?” sorusuna Uygun, “Teşekkür ediyoruz bizimle beraber sahada mücadele edenlere. Sivasspor’dan daha büyük kimse yoktur. Sivasspor’un gerçek sahibi taraftardır. Sivasspor’dan asla daha büyük değildir kimse. Bugün yaşananlar oldu ver ayrılıklar oldu. Bakacağız, ayrılmak isteyen ayrılabilir. Bundan sonra benim sözümü yerine getirecek gençler var.” yanıtını verdi.

Transfer yapacağımızı söyleyen Uygun, “Yeni sezonda da çok futbolcu ayrılacak takımdan. Kısa süre içerisinde planlama yapmak adına 1 haftalık zamanımız var. Samsunspor maçına yetişmez ama içerideki maça yetiştirmeye çalışacağız. Sivasspor formasına yakışanlar bizle devam edecekler. Mutlaka transfer yapmalıyız. 5 tanesini 1 hafta 10 gün içinde takıma kazandırmalıyız. Yiğidolar lütfen geri dönsün. Sivasspor bir tane lütfen taraftarımızı tekrar bekliyoruz stadyuma.” ifadelerini kullandı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.