Bülent Uygun: Galibiyeti Taraftarlarımıza Armağan Ediyorum

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, Trendyol Süper Lig 2023-2024 Sezonu’nun 19. hafta maçında deplasmanda Mondihome Kayserispor ile oynadığımız ve 3-1 galip geldiğimiz maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

 “Özellikle oyun planımızdaki geçiş oyunlarımız, stratejilerimiz evinde bir kez yenilen Kayserispor’a uygulayacağımız taktik varyasyonlarla kazanmasını bildik. O yüzden futbolcu kardeşlerimi tebrik ediyorum. Galibiyeti taraftarlarımıza armağan ediyorum. Manaj’ın 4 sarı karta ulaşması bizim için büyük handikap ve kayıp. Seyircilerin attığı sulardan ve cisimlerden dolayı tahrik ediyorsun bahanesiyle yalandan bir sarı kart gördü. Kabul edilebilir bir yanı yok. İtirazımızı yapacağız. Sakat oyuncularımızın çokluğu, sakatlıktan çıkan oyuncularımızın durumları bunların hepsini rotasyonlarla kazanmaya çalışacağız. Alt yapıdan gençleri kazanmaya çalışacağız. Ama şunu çok rahat söyleyebilirim yeni gelmedik geri geldik.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.