Bülent Uygun: Hakemlerin Gelişmeye Niyeti Yok

Bülent Uygun, “Maçın hakemi Ali Şansalan Alanyasporlu futbolcularla sarmaş dolaş. Bizimkilere gelince bağırmalar oldu. Bu ülkede hakemlerimiz kendilerini geliştirmek zorunda. Hakemlerimizin gelişmesi için her şeyi söyleyen bir adamım. Hakemlerin gelişmeye niyetleri yok.” dedi.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, Corendon Alanyaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında sorularını cevapladı.Corendon Alanyaspor’u tebrik eden Uygun, “8 haftalık bir periyot içerisinde belki de en iyi oynadığımız maçı kaybettik. Bu bizim adımıza üzüntü verici. İyi oynarken kaybetmek üzüyor. Futbolcularımızı kutluyorum iyi mücadele ettiler. O kadar stresli ortamdan buraya geldiler. Taraftarımızı da teşekkür ediyorum. O coşkuyu bizimle beraber yaşamaya başladılar. Maalesef mağlup ayrıldık” diye konuştu.

Futbolcularımı Engelleyen Bir Hakem Vardı

Karşılaşmanın hakemi Ali Şansalan’a tepki gösteren Uygun, “Maçın hakemi Ali Şansalan Alanyasporlu futbolcularla sarmaş dolaş. Bizimkilere gelince bağırmalar oldu. Bu ülkede hakemlerimiz kendilerini geliştirmek zorunda. Hakemlerimizin gelişmesi için her şeyi söyleyen adamım. Hakemlerin gelişmeye niyetleri yok. Bugün bütün takdir haklarını rakibe gösterip bize kart gösterdi. Bakacağız, yapacak bir şey yok. Bütün takımların hepsi aynı stres içerisinde. Sen hakemsin adilsin, gördüğünü çalacaksın. Adamın omzuna vuruyor, yüzünü tutuyor sarı kart, neyse bakacağız. Maalesef mağlup ayrıldık. Futbolcularımı engelleyen bir hakem vardı. Bana 3 maç ceza aldıran hakemin 4 hafta sonra buraya maç verdiren MHK’ye de diyecek söz bulamıyorum.” ifadelerini kullandı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.