Bülent Uygun: Hayalimizi Gerçekleştirmek İstiyoruz

Bülent Uygun, “Rey Manaj golünü atarak 3 puan alıp Avrupa yolunda ümidimizi, isteğimizi, arzumuzu ortaya koymuş oldu. Kalan maçlarımızdaki alacağımız sonuçlarla bu hayalimizi gerçekleştirmek istiyoruz.” dedi.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, TÜMOSAN Konyaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“3 puan aldığımız için mutluyuz. Rakibimizin ne kadar iyi bir takım olduğunu, kaliteli futbolculardan kurulu bir ekip olduğunu ve oyun anlayışlarıyla özellikle kontra atakta deplasmanda çok iyi sonuçlar aldığını biliyorduk. O yüzden evimizde bu stratejiyi, özellikle geçiş oyunları ve bununla beraberde oyunu açmayla alakalı sahaya yansıtmaya çalıştık. Sonucunda da belki Konyaspor bizden daha çok hak etti. Pozisyon olarak çok üretemedik, kora kor 90 dakikalık bir mücadele vardı. Rey Manaj da golünü atarak 3 puan alıp Avrupa yolunda ümidimizi, isteğimizi, arzumuzu ortaya koymuş oldu. Kalan maçlarımızdaki alacağımız sonuçlarla bu hayalimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Rey Manaj’ın golünde topun ne hızını görürdük. Roketle yarışır gibi topa vururdu. Aynı şekilde Rey Manaj’da bu yetenek var, Allah vergisi. Topa nereden gelirse gelsin her türlü en iyi şekilde vuran ve bu vuruş tekniğiyle beraber de skora katkı yapan çok özel ve önemli bir futbolcu. Sahada da çok faulü maruz kalıyor.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.