Bülent Uygun: İstediğimiz Oyunu Oynayamadık

Bülent Uygun, “İstediğimiz oyunu oynayamadık. Çok eksiğimiz vardı. Ligde 17, 18 haftadır oynamayan birçok futbolcu kardeşimi sahaya sürdük.” dedi.

EMS Yapı Sivasspor’umuz, Trendyol Süper Lig 2023-2024 Sezonu’nun 20. hafta maçında Yılport Samsunspor’u konuk oldu. Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Üç günde bir maç yaparak yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Tabii malum 12 günde 3’üncü maçı yapıyorsunuz. Yani 2 gün dinleniyorsunuz. Üçüncü gün maça çıkıyorsunuz. Bununla beraber Afrika Kupası var. Oraya giden futbolcular var, 3 sakat futbolcu var. Maçtan önce ayrılmak isteyip de giden futbolcular, 3 de maça çıkarken sakatlanan futbolcu, 2 de hasta olan var, oldu da bitti maşallah. Biz istediğimiz oyunu oynayamadık. Çok eksiğimiz vardı. Ligde 17, 18 haftadır oynamayan birçok futbolcu kardeşimi sahaya sürdük. Ama bugün Samsun’u tebrik ediyorum. Gayet güzel mücadele etti, kazanmasını bildi. Onları tebrik ederim.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.