Bülent Uygun: İzleyenlerin Keyif Aldığı Bir Maç Oldu

Bülent Uygun, “İzleyenlerin keyif aldığı bir maç oldu. Sosyal medyadakiler önce bir aynaya baksınlar. Sivasspor olarak iyi mücadele ettik ve 1 puan aldık. Futbolcu kardeşlerimi tebrik ediyorum performanslarından dolayı.” dedi.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, Fenerbahçe maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, 6 haftada alacağımız puanların takımımızı Avrupa’ya götüreceğini belirterek, “Rakibimizin gücünü anlatmaya gerek yok. Elimizdeki kadro malum, Türkiye ligini en az bütçeli ikinci takımıyız. Onların istediği gibi değil de bizim istediğimiz gibi bir maç oldu. Gelenlerin izleyenlerin keyif aldığı bir maç oldu. Sosyal medyadakiler önce bir aynaya baksınlar. Ülkede artık sevgi, saygı kalmadı. Herkes elinden geldiği kadar işini yapmaya çalışıyor. Sivasspor olarak iyi mücadele ettik ve 1 puan aldık. Futbolcu kardeşlerimi tebrik ediyorum performanslarından dolayı.” diye konuştu.

Uygun, Fenerbahçe maçı öncesi sosyal medya üzerinden takımımıza ve kendisini argo kelimelerle eleştirenleri ise şunları söyledi:

“Sosyal medyadan anamıza küfür edenlere diyecek söz yok. Nasıl saygıyı kaybettik inanamıyorum. İftiralar atılıyor. Herkes kendi camiasını yaşıyor. Biz Sivaslılar Yiğidolar aslan gibi duruyoruz. Sosyal medyadan bizi linçleyenlere tazminat davası açacağız. Biz aslında insanların eleştirilerinden sıkıntı duymuyoruz. Yalan haber yapan gazeteciler var. Bazı kişiler bu haberlerden dolayı bize küfür ediyorlar. Sonra bize, “Ben yapmadım çocuğum yaptı” diyerek savunuyorlar. Ben kimseyi affetmem sosyal medyadakiler trol. Beni herkes tanıyor, ben tazminat davası açıyorum ve parayı alıp bağışlıyorum bu parayı. Para alıp inadına yalan haber yapıyorlar. Biz bunu düzeltemeyiz. Bu işin sonu iyi değil. Sahte hesaplar açıyorlar.” ifadelerini kullandı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.