Bülent Uygun: Kalan Bölümü En Güzel Şekilde Tamamlamak İstiyoruz

Bülent Uygun, “Konyaspor gibi iyi bir takımı kendi evimizde seyircimiz önünde yenerek kalan bölümü en güzel şekilde tamamlamak istiyoruz.” dedi.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, bugün gerçekleştirdiğimiz antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Trendyol Süper Lig’in 34. hafta maçında sahamızda TÜMOSAN Konyaspor ile oynayacağımız maçı değerlendiren Uygun, yeşil beyazlı ekibin ligde bulunduğu konumu hak etmediğini söyledi.

EMS Yapı Sivasspor’umuzun Avrupa kupasına gitme şansının çok yüksek olduğunu kaydeden Uygun, “Özellikle evimizdeki maçları kazandığımızda ve deplasmanda da puanlarla döndüğümüzde Avrupa iddiamız devam edecek. Diğer takımlara göre bütçesi daha düşük olan bir takımız. Yaş ortalamasına da baktığımızda futbolcu kardeşlerim imkânsızı başarmış olacak. Bu yüzden onlara teşekkür ediyorum. Tecrübeleri, kalitesi, insanlığı, çalışkanlığı ve bireysel yetenekleri ile bu süreci başardılar. Kalan 5 maçta da onlardan bu performansı bekliyoruz. Konyaspor gibi iyi bir takımı kendi evimizde seyircimiz önünde yenerek kalan bölümü en güzel şekilde tamamlamak istiyoruz.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.