Bülent Uygun: Mutluyuz

Bülent Uygun, “3 puan aldığımız için mutluyuz. Bundan sonraki süreçte yeni bir sezonda yepyeni güzelliklere koşmak için inşallah yönetim kurulumuz, taraftarımız ve yeni gelecek arkadaşlarla yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, Mondihome Kayserispor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında taraftarımızın keyif aldığı, mücadele yönünden seyri yüksek bir maç izlendiğini belirtti.

Takımımızın sahaya yeni sezon formasıyla çıktığını anımsatan Uygun, “Yeni sezonda bu formalarla takımımızı temsil edeceğiz. Bütün mağazalarda formalarımız yerini aldı. Taraftarlarımızdan tek ricam forma alırken aynı zamanda kombine alarak takımımıza destek olsunlar.” diye konuştu.

Uygun, karşılaşmada kırmızı-beyazlı ekibimize destek olan taraftarlara da teşekkür etti.

Fode Koita’nın sakatlığının oyun düzenini bozduğunu aktaran Uygun, şunları kaydetti:

“Rakibe göre taktik değişiklik yaptık, sistemde değişiklik yaparak önlemimizi alıp daha iyi oynamaya başladık. Kazandık, 3 puan aldığımız için mutluyuz. Bundan sonraki süreçte yeni bir sezonda yepyeni güzelliklere koşmak için inşallah yönetim kurulumuz, taraftarımız ve yeni gelecek arkadaşlarla yolumuza devam edeceğiz.”

Uygun, tüm futbolcularımıza teşekkür ederek, sezon boyunca inanılmaz mücadele verdiklerini sözlerine ekledi.

Ligi 54 puanla tamamladığımızı vurgulayan Uygun, “Çok önemli bir puan, dolayısıyla da futbolcu kardeşlerime gösterdikleri üstün mücadeleden dolayı, tribünde bizi destekleyen taraftarımıza desteklerinden dolayı, herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.