Bülent Uygun: Özür Diliyoruz

Bülent Uygun, “EMS Yapı Sivasspor camiasından, taraftarından özür diliyoruz. Futbolcu kardeşlerim de bu üzüntüyü fazlasıyla hissediyorlar. Milli maç arasını en güzel şekilde değerlendireceğiz.” dedi.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, Yukatel Adana Demirspor ile deplasmanda oynadığımız maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“İlk yarı oyunu dengeledik. Sonrasında gol bulduk ancak hatalar yaptık. Futbolun doğasında var. 8 haftadır çok iyi giden, yükselişe giden bir takımımız vardı ama bu süreç içerisinde gerçekten tabii kimsenin bilmediği yaşadığımız çok zorluklar var. Bununla beraber kaybedilmiş bir puan var. EMS Yapı Sivasspor camiasından, taraftarından özür diliyoruz. Futbolcu kardeşlerim de bu üzüntüyü fazlasıyla hissediyorlar. Ortada bir suç varsa o suç her zaman için hocanındır, benimdir. Milli maç arasını en güzel şekilde değerlendireceğiz. Tekrar istekli, arzulu, coşkulu, bu formayla taraftarımızın arzuladığı oyunu oynayacağız. Birlikte kaldığımız yerden devam etmeye çalışacağız.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.