Bülent Uygun: Puanlar Toplamak Adına Elimizden Geleni Yapacağız

Bülent Uygun, “Ligde son 7 haftada aynı mücadeleyle, hırsla, oyun anlayışımızı sahaya yansıtarak puanlar toplamak adına elimizden geleni yapacağız” dedi.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, bugün gerçekleştirdiğimiz antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Ligde az bir maçın kaldığınız söyleyen Uygun, her maçın birbirinden zor geçtiğini söyledi.

Trendyol Süper Lig’de gelecek hafta deplasmanda Trabzonspor ile oynayacağımız maçı değerlendiren Uygun, “Güçlü bir takımla mücadele etmek için gideceğiz. Zor bir maç bizi bekliyor. Ligde aldığımız puanlar bizi hem mutlu etti hem de konumumuzu güzel yerlere getirdi. Bunu devam ettirmek adına ligde son 7 haftada aynı mücadeleyle, hırsla, oyun anlayışımızı sahaya yansıtarak puanlar toplamak adına elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

– Seyirci Her Zaman İtici Güçtür

Seyircisi ile bütünleşmiş takımlara karşı, seyircisiz oynamanın avantaj olduğunu kaydeden Uygun, “Biz de kendi seyircimizi getirmek için mücadele ediyoruz. Geçen maç bin 787 kişi maça gelmişti. Seyirci her zaman itici güçtür. Seyirci bir futbolcunun motivasyon kaynağıdır. Bizde de Rey Manaj özellikle seyirciyle daha iyi top oynuyor. Onlar bu sevgiyi gösterdiği zaman daha hırslanıyor. Seyirci ile futbol daha güzel. Trabzon’da ki seyircisiz maçın avantajını kullanmak için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.