Bülent Uygun: Sivasspor Hedeflerine Yürüyecek

Bülent Uygun, “İnşallah güzel bir kadro kurarak Sivasspor hayal ettiklerine, hedeflerine yürüyecek ” dedi.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, bugün gerçekleştirdiğimiz antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Uygun, takıma gelmesiyle birlikte futbolcularımızın güzel bir başarı hikayesi yazıklarını söyledi.

Sporcularımıza teşekkür eden Uygun, “Bu ligin en az ikinci bütçeli takımıyız. Yaş ortalamamız Avrupa’nın üzerinde. Futbolcu kardeşlerim karakterini, yeteneklerini ve kazanma hırslarını ortaya koyarak bu kadar güzel puanlar aldı. Taraftarlarımız tarafından teşekkürü, bizler tarafından da taktiri hak ettiler.” diye konuştu.

– Yepyeni Bir Süreç Bizi Bekliyor

Yeni sezonda yeni planlama içerisinde olduğumuzu belirten Uygun, “Yepyeni bir süreç bizi bekliyor. Bu doğrultuda Gökhan Karagöl, transfer komitesi ve scoutlar çalışmalarına devam ediyor. İnşallah güzel bir kadro kurarak Sivasspor hayal ettiklerine, hedeflerine yürüyecek.” dedi.

– Yeni Sezona En İyi Şekilde Hazırlanmak İstiyoruz

Ligin son hafta maçında sahamızda oynayacağımız Mondihome Kayserispor maçını da değerlendiren Uygun, komşu şehir takımıyla birçok kez karşılaştığımızı söyledi.

Uygun sözlerine şöyle devam etti:

“Onlar da kümede kalmanın mutluluğunu yaşıyor. Biz de haftalar öncesinde bu puanı aldığımız bu ortamda seyircimizi mutlu ederek sahadan ayrılarak lige veda etmek istiyoruz. Yeni sezona da en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz. Hedefimiz 24 Haziran’da kendi tesislerimizde toplanarak ondan sonra da bunu hayata geçirecek startı vereceğiz inşallah.”

Kalecimiz Ali Şaşal Vural ile yeniden anlaşmaya vardığımızı söyleyen Uygun, “Takım içerisindeki yaklaşık 4-5 tane futbolcuyla da görüşmeler sürüyor. Takımda 9 kişinin de sözleşmesi devam ediyor. Bununla beraber anlaşanlarla yolumuza devam edeceğiz. Bu arada formayla ilgili reklam çekimlerimizi en güzel şekilde yaptık.” dedi.

– Sivaslının Gurur Kaynağı Sivasspor

Gurbette yaşayan Sivaslılara çağrıda bulunan Uygun, takıma destek olmalarını istedi.

Uygun, “Gurbetten gelen bütün taraftarlarımızdan ricamız kombinelerini almak, maça gelmese bile Sivaslı arkadaşlarına, kardeşlerine, üniversiteli öğrencilerimize, lise öğrencilerimize kombinelerini hediye etmelerini bekliyoruz. Yeni çıkan formalardan da alarak takımlarına destek olmalarını ve bugün dünyadaki altı buçuk milyon Sivaslının gurur kaynağı olan Sivasspor’u, Sivaslıyım deme şerefini göstergesini hayata geçirmelerini onlardan bekliyoruz” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.