Bülent Uygun: Taraftarımızın Desteği Her Şeyden Önemli

Bülent Uygun, “Zor bir maç bizi bekliyor. Bizim için taraftarımızın desteği, sevgisi, ateşi ve duası her şeyden önemli. Bu zor maçtan 3 puan almak istiyoruz. İnşallah bir an önce taraftarımızın yüzünü güldürecek sonuçlar alırız.” dedi.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, bugün gerçekleştirdiğimiz antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Lige uzun bir ara verildiğini söyleyen Uygun, “Hafta sonu da seçim var. Ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun. Çarşamba günü Vavacars Fatih Karagümrük ile kendi evimizde maç yapacağız. Ramazan-ı Şerif olması nedeniyle maçın saatine itirazımız oldu ama maalesef değiştiremedik.” diye konuştu.

Rakibimiz Vavacars Fatih Karagümrük’ün iyi bir takım olduğunu söyleyen Uygun, “Özel futbolcuları var. Birbirinden yetenekli futbolcuları var. Zor bir maç bizi bekliyor. Bizim için taraftarımızın desteği, sevgisi, ateşi ve duası her şeyden önemli. Bu zor maçtan 3 puan almak istiyoruz. 2 haftadır aksilikler oldu. Böyle olunca da ister istemez sıkıntı yaşadık. İnşallah bir an önce taraftarımızın yüzünü güldürecek sonuçlar alırız.” şeklinde konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.