Bülent Uygun: Taraftarın Sevgisine ve Duasına İhtiyacımız Var

Bülent Uygun, “Yönetimimiz taraftar gelsin diye Alex’i aldı. Taraftarın sevgisine, duasına ihtiyacımız var. En yakın zamanda tribündeki yerlerini de bekleriz.” dedi.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, bu akşam gerçekleştirdiğimiz antrenman öncesi gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Uygun, yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olmasını temenni ederek, “Yeni sezonumuz bütün takımlara hayırlı uğurlu olsun. Herkese Allah kazasız belasız, sakatsız bir sezon geçirmeyi, futbolcu kardeşlerimize nasip etsin. Sivasspor yeni sezonu açmış bulunmaktayız.” dedi.

EURO 2024 son 16 turu maçında bugün Avusturya ile oynayacağımız maçta millilerimize başarı dileyen Uygun, “Bugün de milli maç olması münasebetiyle çok önemli bir gün. Milli takımımıza üstün başarılar diliyorum. Son zamanlardaki en iyi yetenekli jenerasyonla kendi futbolumuzu, Türkiye için neler yapabileceğini göstereceği bir Avrupa Şampiyonası’nda inşallah bizlere başarı yaşatırlar.” şeklinde konuştu.

Transfer çalışmalarına da değinen Uygun, “Transfer komitemiz başta Gökhan Karagöl olmak üzere Bahattin Eken ve Burak Özçoban çalışmalarını devam ettiriyorlar. Yakın zaman içerisinde 3-4 futbolcuyu da kadromuza katacağımızı düşünüyorum. Anlaşmasını istediğimiz bazı futbolcular da var.” dedi.

Transfer yapılacak mevkilerden bahseden Uygun, “2 tane stoper istiyoruz. Bununla beraber 2 tane daha orta sahaya olabilir. 1 santrafor daha alternatif olarak almak istiyoruz. Bütün planımız bu yönde. 2-3 tane de inandığımız Türk çocuklar var. Eğer onları getirebilirsek kadro zenginliğini en güzel şekilde yapmış oluruz” ifadelerini kullandı.

– Türkiye’deki En Ucuz Kombine Bizde Olacak

Uygun son olarak, taraftar gruplarımızın yeni sezonda birleşeceğini duyurarak, “Gerçekten teşekkür edilmesi gereken bir durum cereyan etti. Taraftarlar grupları kendileri benle görüşmek istediler. Geldiler ve birleşmek istediklerini, yeni bir taraftar grubu olarak Mecnun Otyakmaz Başkanımızdan da yardım isteyerek bir yerde aynı ortamda tek yürek, asıl hedeflerinin Sivasspor’un olduğu tribün yapacaklar bunun sözünü verdiler. O birleşmeyi inşallah önümüzdeki günlerde yaparsak çok güzel bir birliktelik ve taraftar potansiyelini arttırmış oluruz. Türkiye’deki en ucuz kombine bizde olacağı düşüncesindeyim. Yönetimimiz taraftar gelsin diye Alex’i aldı. Taraftarın sevgisine, duasına ihtiyacımız var. En yakın zamanda tribündeki yerlerini de bekleriz.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.