Bülent Uygun: Tüm Futbolcuları Kutluyorum

Bülent Uygun, “Tüm futbolcuları kutluyorum. 2-0 gibi bir skoru yakalamıştık. Daha sonra rakibimiz direncini artırarak beraberliğini yakaladı. Puanları paylaştık. Şimdi önümüzde Antalya maçı var.” dedi.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, Gaziantep FK maçının ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“3 günde bir maç oynuyoruz. Hava şartlarının en zor olduğu mevsimdeyiz. Futbolcular zorlu bir mücadele sergiliyor. Tüm futbolcuları kutluyorum. 2-0 gibi bir skoru yakalamıştık. Daha sonra rakibimiz direncini artırarak beraberliğini yakaladı. Gaziantep’te sadece futbolcuları kutluyorum. Puanları paylaştık. Şimdi önümüzde Antalya maçı var. Transfer yapmak istiyoruz. Devre arasında transfer kolay olmuyor. Biz de transfer yapmak için transfer yapmayı tercih etmiyoruz. Yönetimimiz gecesine gündüzüne katarak çalışıyor. İhtiyacımız olduğu mevkileri bulmaya çalışıyoruz. Görüştüklerimizle belli bir noktaya geldik. Yarın tekrar bir görüşmemiz var. Bugün akşam beni Amerika’dan arayacaklar bir görüşme yapacağım. Biraz daha sabır. Ben buradan Yiğidolar’a çağrıda bulunmak istiyorum. Şehrimizin en önemi değeri Sivasspor’u sahiplenmek lazım. Avrupa’daki ve dünyanın her yerindeki gurbetçilere çağrım. Kombine alıp Sivas’taki öğrencilere hediye edin.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.