Casimir Ninga: Takımın Çok Güzel Bir Atmosferi Var

Casimir Ninga, “Takımın çok güzel bir atmosferi var. Takım arkadaşlarım olsun, personelimiz olsun, teknik heyetimiz olsun beni çok güzel karşıladı.” dedi.

Demir Grup Sivasspor’umuzun yeni sezon öncesi kadrosuna kattığı Casimir Ninga, resmi internet sitemize özel açıklamalarda bulundu.

Fransa Lig 1 ekiplerinden SCO Angers’tan satın alma opsiyonuyla kiralık olarak kadromuza kattığımız Casimir Ninga, Demir Grup Sivasspor’umuzda olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Bolu’nun Gerede ilçesinde yaptığımız sezon başı kampına sonradan katıldığını kaydeden Ninga, “Takımın çok güzel bir atmosferi var. Takım arkadaşlarım olsun, personelimiz olsun, teknik heyetimiz olsun beni çok güzel karşıladı. Artık Sivas’tayız ve lig haftasına girdik. Maçımıza odaklanarak konsantre olduk.” şeklinde konuştu.

Ninga, Demir Grup Sivasspor’umuzdan transfer teklifi aldığında, kırmızı-beyazlılarımızın UEFA Avrupa Ligi’nde mücadele edecek olduğunu öğrendiğinde çok heyecanlandığını belirterek, “UEFA Avrupa Ligi’nde mücadele edecek olmamız beni çok motive ediyor. Avrupa Ligi, buraya gelmemde çok büyük artıydı. Umarım çok güzel geçecek.” ifadelerini kullandı.

Yarın sahamızda oynayacağımız Alanyaspor maçı ile yeni sezona başlayacağımızı kaydeden Ninga, sözlerini şöyle tamamladı:

“Taraftarlarımız beni izlesin. Casimir Ninga’nın nasıl bir futbolcu olduğunu kendileri karar versin ve değerlendirsin.”

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.