EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Futbol A Takım > Çaykur Rizespor Maçını Atilla Karaoğlan Yönetecek
Çaykur Rizespor Maçını Atilla Karaoğlan Yönetecek
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2021/12/SVAS3540-1024x1006.jpg)
Demir Grup Sivasspor’umuz ile Çaykur Rizespor arasında oynanacak mücadelede hakem Atilla Karaoğlan görev yapacak.
Spor Toto Süper Lig’de 18. hafta maçlarında görev alacak hakemler açıklandı. Buna göre; 22 Aralık Çarşamba günü saat 17.00’de Demir Grup Sivasspor’umuz ile Çaykur Rizespor arasında Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda oynanacak mücadelede hakem Atilla Karaoğlan görev yapacak.
Karaoğlan’ın yardımcılıklarını ise; İbrahim Bozbey (1. Yardımcı Hakem), Ali Tuna (2. Yardımcı Hakem) ve Abdullah Buğra Taşkınsoy (Dördüncü Hakem) yapacak.