CFR Cluj Başkanı Cristian Balaj: Romanya Spor Basını Adına Özür Diliyorum

CFR Cluj Başkanı Cristian Balaj, “Sizinle aynı grupta olduğumuz için kendimizi şanslı hissediyoruz. Romanyalı gazetecinin hakaret sayılabilecek sorusu yüzünden Romanya spor camiası adına sizden özür diliyorum. Bu sorudan biz de rahatsız olduk.” dedi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz ve CFR Cluj Başkanı Cristian Balaj, resmi internet sitemize ortak açıklamada bulundu.

Başkanımız Otyakmaz, CFR Cluj ile deplasmanda oynadığımız ilk maçta ev sahipliğinden dolayı CFR Cluj yönetimine teşekkür ederek, “Romanya’da bizi çok güzel misafir ettiler. Biz de burada elimizden geldiğince onları iyi bir şekilde misafir etmeye çalışacağız.” dedi.

– Mecnun Otyakmaz: CFR Cluj Takımının Bize Karşı Olan Dostluğuna Bakıyoruz

Demir Grup Sivasspor’umuz ile CFR Cluj arasında oynanacak mücadele öncesi dün düzenlenen basın toplantısında Romanya’dan gelen gazetecinin, ‘Sivasspor gibi küçük bir takımın Romanya’da defalarca şampiyonluk yaşamış CFR Cluj karşısında nasıl bir futbol sergileyecek?’ sorusunun absürt bulduğunu belirterek, “Bizim için o tür soruların hiçbir önemi yok. Biz CFR Cluj takımının bize karşı olan muhabbetine ve dostluğuna bakıyoruz. Gerçekten onlara her anlamda teşekkür ediyoruz. Bu tür soruya maruz kaldığımız için Cluj yönetiminden rahatsız olmamız mümkün değil.” diye konuştu.

– Cristian Balaj: Romanya’ya Döndüğümüz Zaman Sizler Adına Çok Güzel Şeyler Söyleyeceğiz

CFR Cluj Başkanı Cristian Balaj ise Başkanımız Mecnun Otyakmaz’a teşekkür ederek grupta aldığımız sonuçlar için de takımımızı tebrik etti.

Sivas gibi büyük bir şehre geldikleri için çok mutlu olduklarını söyleyen Cristian Balaj, “Kendimizi Cluj da gibi hissettik. Sivas halkının ve Sivasspor yönetiminin yaklaşımı takdire şayan. O yüzden biz burada kendimizi çok iyi hissettik. Sizinle aynı grupta olduğumuz için kendimizi şanslı hissediyoruz. Romanya spor camiası adına sizden özür diliyorum gazetecinin hakaret sayılabilecek sorusu yüzünden. Bu sorudan biz de rahatsız olduk. Sivas gibi büyük bir şehre geldiğimiz için de çok mutluyuz. Sivas güzel ve büyük bir şehir çok da beğendik. Romanya’ya döndüğümüz zaman sizler adına çok güzel şeyler söyleyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.