Daha Yeşil Sivasspor Tesisi İçin 1967 Fidan Toprakla Buluştu

Göreve geldiği ilk günden itibaren Sivasspor Vali Lütfullah Bilgin Tesisleri’nde ağaçlandırma çalışmalarına büyük önem veren yönetim kurulumuz, 1967 fidanı daha toprakla buluşturdu.

‘Geleceğe Nefes Ol’ kampanyası ile Sivas’ın orman varlığını artırmak ve erozyonu önlemek için sürdürülen ağaçlandırma çalışmaları büyük bir hızla devam ederken, yönetim kurulumuz da tesislerimizde ağaçlandırma çalışmalarını sürdürüyor.

Yeni alt yapı sahalarımızın yanında bulunan boş alanı ağaçlandırma bölgesi olarak belirleyen Başkanımız Mecnun Otyakmaz ve yönetim kurulumuz, Orman İşletme Müdürlüğü ile birlikte 1967 fidanı toprakla buluşturdu. Dikilen fidanlara futbolcularımızın ve yönetim kurulu üyelerimizin adı verildi.

Fidan dikme töreninde konuşan Sivas Orman İşletme Müdürü Sefa Duman, dikilen her fidanın çok büyük anlamının olduğunu belirterek, “1 fidan 15 tane insanın tükettiği fidanı üretiyor. Villarreal maçında bizi oyununuzla çok mutlu ettiğiniz için hem de bu etkinliğe katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz ise Villarreal karşısında mağlup olmamıza rağmen oynadığımız oyunla Türkiye’nin desteğini arkamıza aldığımızı belirterek, “Bunu başardığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki maçlarınızda neler yapabileceğimizin çok güzel örneklerini gösterdiniz sahada. Futbol sadece futbol değildir. Sizler, göz önünde olan insanlarsınız. Yapacağımız bu tür etkinliklerle de gençlere örnek olacaksınız. Doğaya çok önemli katkıda bulunacağız. Bu etkinliğe katıldığınız için teşekkür ediyorum. Ayrıca hem ligde hem de Avrupa’da başarılı olacağınıza inanıyoruz, hiçbir şüphemiz yok.” dedi.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.