Demir Grup Sivasspor 3-0 Sivas Belediyespor

Demir Grup Sivasspor’umuz, Sivas Belediyespor ile oynadığı hazırlık maçını 3-0 kazandı.

Demir Grup Sivasspor’umuz, kulüp tesislerimizde Sivas Belediyespor ile hazırlık maçında karşılaştı. Bilet satışından elde edilecek tüm gelirin, deprem bölgesinde kullanılması amacıyla AFAD’a bağışlanması için organize edilen maçtan takımımız 3-0 galip ayrıldı.

Mücadeleyi Sivas bölgesi hakemlerinden Burak Yücetağ yönetirken, yardımcılıklarını ise Okan Taşköprü ve Emre Bayraktar yaptı. Dördüncü hakem olarak da Bekir Doğan görev yaptı.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay maça; Ali Şaşal Vural, Alaaddin Okumuş, Dimitrios Goutas, Aaron Appindangoye, Uğur Çiftçi, Hakan Arslan, Charis Charisis, Samuel Saiz, Erdoğan Yeşilyurt, Max Gradel ve Leke James 11’iyle başladı.

İkinci yarıda ise; Muammer Yıldırım, Mehmet Albayrak, Ziya Erdal, Kader Keita, Isaac Cofie, Murat Paluli, Clinton Nji’e, Karol Angielski, Ahmed Musa ve Jordy Caicedo görev aldı.

Takımımızın gollerini 25. dakikada Hakan Arslan, 61. dakikada Aaron Appindangoye ve 90. dakikada ise Jordy Caicedo kaydetti.

Karşılaşma öncesi iki takım oyuncuları ve taraftarlarımız depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için bir dakikalık saygı duruşunda bulundu.

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.