Demir Grup Sivasspor – Kopenhag Maçının Programı Belli Oldu

UEFA Konferans Ligi Play-Off turunda oynayacağımız Kopenhag maçı öncesinde takımımızın ve misafir ekibin programı belli oldu.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay ve futbolcumuz Leke James, yarın saat 16.30’da maçın oynanacağı Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda basın toplantısı düzenleyecek.

Takımımız basın toplantısının ardından saat 17.00’de kulüp tesislerimizde yapacağı antrenmanla maçın hazırlıklarını tamamlayarak kampa girecek. Antrenmanın ilk 15 dakikası basın mensuplarına açık olarak gerçekleştirilecek.

Danimarka ekibi Kopenhag ise yarın öğleden sonra Sivas’a gelecek ve saat 20.00’de Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda yapacağı antrenmanın ardından maçın hazırlıklarını tamamlayacak.

Demir Grup Sivasspor’umuz ile Kopenhag 19 Ağustos Perşembe günü saat 21.00’de Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda karşılaşacak. Mücadelede hakem Mykola Balakin görev yapacak.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.