Demir Grup ve Marmara Group Sponsorluğunu Sürdürdü

Kulübümüz, 4 sezondur isim sponsorumuz olan Demir Grup’un yanı sıra 2 sezondur sponsorumuz olan Marmara Group ile 2021-2022 sezonu için anlaşmaya vardı.

2017-2018 sezonunda isim ve forma sponsorumuz olan Demir Grup ile yönetim kurulu üyemiz olan Mehmet Akif Bağce’nin sahibi olduğu Marmara Group, Demir Grup Sivasspor’umuza yeni sezonda da destek olmaya devam edecek.

Mecnun Otyakmaz: Demir Grup Bizi Yalnız Bırakmadı

Törende konuşan Başkanımız Mecnun Otyakmaz, 4 yıldır Demir Grup ile sponsorluk anlaşması yaptığımızı hatırlayarak, “Bu da 5. yıl. Son yıllarda özellikle kulübümüzün çok ihtiyacı olduğu dönemlerde bizi yalnız bırakmayan Hamit Demir’e şükranlarımı sunuyorum. Sponsorlukların kulüpler için önemini hepiniz biliyorsunuz. Özellikle pandemi döneminde gelirlerimizin son derece azıldığı bir dönemde bu destekler takımımızın ayakta kalmasına en büyük vesile sponsorlardır. Bu sponsorların başında da Demir Grup geliyor. Tabi ki Marmara Group da hem yönetim kurulu üyesi olarak hem de sponsor olarak yönetim kurulumuza hizmet ediyor ve destek oluyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. 

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde ülkemizi temsil ettiğimizi söyleyen Otyakmaz, “İlk maçta edinmiş olduğumuz avantajı da inşallah bugün taçlandırarak galibiyet alarak taraftarımızın huzurunda ilk defa bir yıldan uzun bir süreden sonra ilk defa yüzde 50’de olsa taraftarımızın önünde bu karşılaşmayı yapacağız. Bu yüzden çok heyecanlıyız. İnşallah buradan mutlu bir şekilde vesile ayrılmamıza vesile oluruz. Hem de ülke puanımıza katkıda bulunarak önümüzdeki yıllarda Avrupa kupaları için avantaj elde ederiz.” dedi.

Hamit Demir: Mecnun Otyakmaz Sivas Büyük Şans

Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir ise, Başkanımız Mecnun Otyakmaz’ın Sivasspor için büyük bir şans olduğunu vurgulayarak, “Muhteşem bir başkan, çok mütevazi çok sevdiğim ve saydığım bir başkan. Sivasspor ile sponsorluğu devam ettirmemin en büyük nedenlerinden birisi de Mecnun Otyakmaz’dır.” ifadelerini kullandı.

Mehmet Akif Bağce: Her Zaman Yanınızdayız

Marmara Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif Bağce de hem yönetim kurulumuzda görev aldığını hem de sponsor olarak Demir Grup Sivasspor’umuza destek sağladığını belirterek her zaman kırmızı beyazlı ekibimizin yanında olacağını söyledi.

Hilmi Bilgin: Takımıza Başarılar Diliyorum

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin de Demir Grup Svasspor’umuzun Sivas’ın gözbebeği ve herkesin ortak sevdası olduğunu söyledi. Takımımıza Avrupa kupalarında başarı dileyen Bilgin, “İnşallah önemli bir galibiyetle yoluna devam edecek. Sponsorlarımıza da teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Salih Ayhan: Demir Grup Sivasspor Ortak Paydamız

Vali Salih Ayhan ise Demir Grup Sivasspor’umuzun herkes açısından anlamlı ve önemli olduğunu belirterek, “Sivasspor’un yurt içinde ve yurt dışında yaşayan Sivaslıların ortak paydası. Dolayısıyla buradaki başarı şehrin başarısıdır. Yönetimin istikrarı olduğu zaman başarı geliyor. Dolayısıyla bu şehrin takımı için ne yapsak azdır. Demir Grup Sivasspor bu şehrin marka değerlerinden bir tanesidir. Bunun için elimizden gelen tüm gayreti göstermemiz lazım.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından her iki sponsorumuzla birer yıllık sözleşme imzalandı.

İmza töreninde Sivas Valisi Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, TFF Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Erdem de hazır bulundu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.