Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı, aSpor, beIN Sports, TRT Spor, Tivibu Spor ve TV 8,5’un ana paydaşı olduğu “Omuz Omuza” dayanışma ve yardımlaşma kampanyası yurt içinde ve yurt dışında futbola gönül veren ve deprem felaketleri sonrasında kalbi Türkiye için atan herkesi bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Bu kapsamda takımımız ‘Omuz Omuza’ projesine destek vermek, depremden etkilenen vatandaşlarımızın yanında olmak adına, 25 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’te Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi’nde Sivas Belediyespor ile hazırlık maçı yapacak. Karşılaşmada elde edilecek tüm gelir, deprem bölgesinde kullanılması amacıyla AFAD’a bağışlanacak.

Karşılaşmanın kağıt biletleri 50 TL olarak belirlenmiş olup, biletler yarın saat 12.00’den itibaren Kongre Müzesi bahçesinde ve İVA Park AVM’de bulunan Sivas Store’da ayrıca Hanımeli Çarşısı’nda ki Passolig Kart gişesinde satılacaktır.

Mücadeleye gelemeyecek taraftarlarımız için de hatıra bileti basılacaktır. Passolig Kart gişelerinden satılacak hatıra biletler 50 TL olarak belirlendi. Maçın tribün gelirleri ve hatıra biletten toplanan bağışların tamamı depremzede vatandaşlarımıza bağışlanacak.

Depremzede vatandaşlarımızın yaralarını bir nebze de olsa sarabilmek adına taraftarlarımızdan projemize büyük ilgi göstermesini temenni ediyoruz.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.