Dinamo Batumi Maçının Bilet Satışı 10 Ağustos’ta Başlıyor

UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. eleme turunda Dinamo Batumi ile oynayacağımız rövanş karşılaşmasının biletleri 10 Ağustos Salı günü saat 11.00’de satışa çıkacak.

UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. eleme turunda deplasmanda 2-1 galip geldiğimiz Dinamo Batumi maçının rövanşı 12 Ağustos Perşembe günü saat 21.00’de Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda oynanacak. Karşılaşmanın biletleri 10 Ağustos Salı günü saat 11.00’de satışı çıkacak.

Stadyum kapasitelerinin yüzde 50’si oranında seyirci alınacak.

Karşılaşma için kağıt bilet satışı yapılacaktır. Passolig kağıt zorunluluğu olmayacaktır. Ancak Passolig kartı olan taraftarımız dilediği takdirde biletini Passolig karta yükletebilir.

Bilet satışında HES Kodu ve TC kimlik numarası zorunluluğu olacaktır. Türk ve yabancı uyruklu vatandaşlar, Hes Kodu almak için https://hayatevesigar.saglik.gov.tr/hes.html adresini ziyaret edebilir.

Biletler, Buruciye Medresesi bahçesinde ve Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu güney kale arkasında bulunan Passolig noktasından satılacaktır. Gişeler 10.00 ile 18.00 saatleri arasında hizmet verecektir. www.passo.com.tr internet sitesinden de bilet satışı yapılacaktır. İnternetten alınan biletlerde sistem tarafından verilecek biletin PDF formasında çıktısı alınmalıdır.

Bilet Fiyatları şu şekilde belirlendi:

Kale Arkası Tribün 25 TL, Maraton Tribün 50 TL, VIP Tribün 70 TL ve bayan tribünü 40 TL.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.