Dinamo Batumi Maçının Hazırlıkları Devam Ediyor

UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. eleme turu rövanş maçında Dinamo Batumi ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün yaptığı antrenmanla mücadelenin hazırlıklarına devam etti.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde kulüp tesislerimizde basına kapalı olarak saat 11.00’de başlayan antrenman 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan idman, çabukluk çalışmasıyla devam etti. Ardından 5’e 2 top kapma, pas ve pres çalışması yapan ekibimiz son bölümde ise geniş alan çok pas çalışması ve yarım saha çift kale maç yaptı.

Türk sinemasının komedi filmlerinin sevilen oyuncusu Şafak Sezer, Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Başkan Vekilimiz Erdal Sarılar, Başkan Yardımcımız Mehmet Oflaz ve As Başkanımız Mehmet Akif Bağce ile birlikte bugün gerçekleştirdiğimiz antrenmanı izledi.

UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. eleme turu rövanş maçında Demir Grup Sivasspor’umuz ile Dinamo Batumi 12 Ağustos Perşembe günü saat 21.00’de Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda karşılaşacak.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.