Dinamo Batumi Maçının Hazırlıkları Sürüyor

UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. eleme turu rövanş maçında Dinamo Batumi ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün yaptığı antrenmanla mücadelenin hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde kulüp tesislerimizde basına kapalı olarak saat 17.00’de başlayan antrenman 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan idman 5’e 2 top kapma, pas ve pres çalışmasıyla devam etti. Ardından geniş alan çok pas çalışması yapan ekibimiz, son bölümde ise çift kale maçla antrenmanı tamamladı.

Kalecilerimiz Ali Şaşal Vural, Muammer Yıldırım, Emre Satılmış ve Baver Kuçkar kaleci antrenörümüz Cengiz Birgen yönetiminde ayrı çalıştı.

Sakatlığı geçen Isaac Cofie takımla birlikte çalışmalara başlarken, Erdoğan Yeşilyurt ve Samba Camara ise fizyoterapist eşliğinde çalışmalarına devam etti.

Demir Grup Sivasspor’umuz ile Dinamo Batumi 12 Ağustos Perşembe günü saat 21.00’de Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda karşılaşacak. Mücadelede İspanya Futbol Federasyonu’nda Ricardo de Burgos düdük çalacak.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.