EMS Yapı Sivasspor Yeni Sezon Formalarını Tanıttı

Yeni sezonla birlikte dünyanın önde gelen spor giyim markası Hummel ile anlaşan EMS Yapı Sivasspor, 2024-2025 sezonunda giyeceği 4 formayı tanıttı.

Hummel tarafından EMS Yapı Sivasspor için özel olarak tasarlanan formalar kulübün resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından yayınlanan video ile taraftarının beğenisine sunuldu.

Sivas Kongresi için özel olarak tasarlanan kırmızı formanın sırt iç kısmında Sivas Kongresi’nin en önemli maddelerinden biri olan, “Millî sınırlar içinde vatan bölünmez bir bütündür, parçalanamaz” yazısı yer alırken sırt dış bölümünde ise Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasına yer verildi.

Efsane çubuklu forma ile gelecek sezon sahaya çıkacak Yiğidoların beyaz formasında ise ince kırmızı çizgilere yer verildi. Alternatif formada ise yeniden siyah renge dönülürken detaylarda gümüş renge yer verildi.

Forma çekimlerinde takım kaptanı Uğur Çiftçi, Charis Charisis, Emre Gökay, Dorde Nikolic ve Azizbek Turgunboev yer aldı.

Sivas Kongre Müzesi’nde başlayan çekimler, BG Grup 4 Eylül Stadı’nda devam ederken stadyumdaki çekimlerde Sivas’ın dünyaca ünlü köpeği kangallara da yer verildi.

Formalar taraftarlarımızdan büyük beğeni alırken, cumartesi gününden itibaren ise Kongre Müzesi bahçesinde ve IVA Park AVM’de yer alan Sivasspor Store’da satışa sunulacak.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.