Fenerbahçe Maçına Hazırız

Süper Lig’in 32. hafta maçında yarın deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak Demir grup Sivasspor’umuz, mücadelenin hazırlıklarını tamamladı.

Vali Lütfullah Bilgin Tesisleri’nde Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat sürdü.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, üç grup halinde top kapma, pas ve pres çalışmasıyla devam etti. Ekibimiz son bölümde ise taktik programların uygulandığı çalışmalarla maçın hazırlıklarını tamamladı.

Antrenmanın bir bölümünü Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Başkan Vekilimiz Erdal Sarılar ile As Başkanımız Faruk Taşseten de takip etti.

Demir Grup Sivasspor’umuz, saat 14.00’te Sivas’tan ayrılarak Nuri Demirağ Havalimanı’ndan İstanbul’a giderek kampa girecek.

Fenerbahçe ile Demir Grup Sivasspor’umuz yarın saat 21.00’de Ülker Stadyumu’nda karşılaşacak. Mücadelede hakem Ali Palabıyk görev yapacak.

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.