Fenerbahçe Maçının Hazırlıkları Devam Ediyor

Süper Lig’in 4. hafta maçında Fenerbahçe ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün yaptığı çift antrenmanla mücadelenin hazırlıklarına devam etti.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen sabah antrenmanda takımımız kuvvet çalışması yaptı. Günün ikinci antrenmanı ise saat 17.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, 5’e 2 top kapma pas ve pres çalışmasıyla devam etti. Ardından 2 grup halinde minyatür kale ve yarım saha maç yapan ekibimiz son bölümde ise çift kale maç yaptı.

Sakatlığı bulunan Caner Osmanpaşa ise takımdan ayrı çalıştı.

Takımımız yarın sabah antrenmanından sonra akşam ise U21 takımımızla antrenman maçı yapacak. Karşılaşma basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleştirilecek.

Fenerbahçe ile Demir Grup Sivasspor’umuz 12 Eylül Pazar günü saat 17.00’de Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde karşılaşacak.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.