Fode Koita: Bütün Odağımız Adana Demirspor Maçında Olacak

Fode Koita, “Sezonun geri kalanında hedefimiz daha yukarılara oynamak. Ligde daha iyi yerlere gelmek. Bütün odağımız Adana Demirspor maçında olacak” dedi.

Futbolcumuz Fode Koita, bugün gerçekleştirdiğimiz antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Hafta sonu deplasmanda Yukatel Adana Demirspor ile oynayacağımız maçı değerlendiren Koita, “Sezonun geri kalanında hedefimiz daha yukarılara oynamak. Ligde daha iyi yerlere gelmek. Aslında bugüne kadar çok da güzel bir seri yakalamıştık ama kendi evimizde maalesef Alanyaspor maçında mağlubiyet aldık. Şimdi bütün odağımız Adana Demirspor maçında olacak” dedi.

Performansıyla ilgili yöneltilen soruya Koita, “Performansım günden güne artıyor. Ligin geri kalanında performansımı artırıp ekibe bu anlamda daha fazla yardımcı olmak istiyorum. Artık önümüzdeki maçlarda da daha iyi performanslar gösterip, takımımıza puanlar kazandırıp, ligde daha iyi yerlere gelmek istiyoruz” yanıtını verdi.

Taraftarlarımızdan destek beklediklerini söyleyen Koita, “Taraftarlardan bizi desteklemelerini istiyoruz. Ligin geçtiğimiz zamanlarında bize destek oldular. Bundan sonraki süreçte bize destek olmaya devam etsinler” dedi.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.