EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Fotoğraf Galeri > Fraport TAV Antalyaspor Maçını Özgür Yankaya Yönetecek
Fraport TAV Antalyaspor Maçını Özgür Yankaya Yönetecek
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2021/01/SVAS1531-1024x865.jpg)
Fraport TAV Antalyaspor ile Demir Grup Sivasspor’umuz arasında oynanacak mücadelede hakem Özgür Yankaya görev yapacak.
Süper Lig’de 33. hafta maçlarında görev alacak hakemler açıklandı. Buna göre; 07 Nisan Çarşamba günü saat 19.00’da Fraport TAV Antalyaspor ile Demir Grup Sivasspor’umuz arasında Antalya Stadyumu’nda oynanacak mücadelede Edirne bölgesi hakemlerinden Özgür Yankaya görev yapacak.
Yankaya’nın yardımcılıklarını ise; Abdullah Bora Özkara (1. Yardımcı Hakem), Mehmet Kısal (2. Yardımcı Hakem) ve Hakan Ceylan (Dördüncü Hakem) yapacak.