EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Fotoğraf Galeri > Futbolcularımız Medicana’da Sağlık Kontrolünden Geçti
Futbolcularımız Medicana’da Sağlık Kontrolünden Geçti
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/7-1024x746.jpeg)
Demir Grup Sivasspor’umuzda yeni sezon öncesi sağlık kontrolleri başladı. Sporcularımız sağlık sponsorumuz Medicana Sivas Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.
Detaylı kan tetkikleri yapılan sporcularımız; ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Sağlık kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.