EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Fotoğraf Galeri > Galatasaray HepsiBurada 3-0 Bitexen Sivasspor
Galatasaray HepsiBurada 3-0 Bitexen Sivasspor
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2021/12/image00004-1024x683.jpeg)
Bitexen Sivasspor kadın futbol takımımız, Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi B Grubu’ndaki ilk maçında deplasmanda Galatasaray Hepsiburada’ya 3-0 mağlup oldu.
Yeşilova Kemal Aktaş Sahası’nda oynanan mücadelede ev sahibi takımın gollerini; 24. dakikada Elanur Laçin, 32. dakikada Cemre Kara ve 42’de Samia Adam kaydetti.
Takımımız 2. hafta maçında Sivas’ta Fatih Karagümrük’ü konuk edecek.